Bornova’da Şubat kardeşliği

Bornova’da Şubat kardeşliği

Bornova’da Şubat ayında doğan Çocuk Kulübü üyelerinin doğum günü hep birlikte kutlandı. Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen doğum günü partisinde gönüllerince eğlenen minikler doğum günü pastasını da hep beraber kesti.

 Bornova Belediyesi‘nin 2017 yılında hayata geçirdiği Çocuk Kulübü, her ay düzenlediği toplu doğum günü kutlamalarını sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Şubat ayında doğan çocukları onlara özel olarak düzenlenen partide buluşturdu. Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada 123 çocuk aileleri ve yakınlarıyla birlikte doğum günü kutlamanın heyecanını yaşadı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Karşıyaka’nın duvarları tabloya dönüşüyor

Bornova'da Şubat kardeşliği

Bornovalı çocukların spordan sanata kadar farklı tarzlarda düzenlenen aktivitelerle eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmeleri için kurulan Kulübün düzenlediği etkinlikte çocuklar eğlenceye doydu. Bu özel günde ilk olarak öykü atölyesi gerçekleşti. Okunan hikayeleri dinleyen minikler, kimi zamanda mikrofonu alarak hikayeleri  kendileri okudu.

Balonların şişirildiği ve çalan müziklerle de bol bol dans edilen eğlencede çocuklar doğum günü pastasını da hep birlikte kesmenin mutluluğunu yaşadı. Doğum günü partisine katılan çocuklara Bornova Belediyesi tarafından ev şeklinde tasarlanılan kumbaralar hediye edildi.

Bornova'da Şubat kardeşliği

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.