“Ben okuyorum ya sen?”

Konak-Karşıyaka vapuruyla seyahat edenler, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Kütüphane Haftası sürprizi ile karşılaştı. Yolculukta kitap okuyan vatandaşlara alkışlar eşliğinde yeni bir kitap ile üzerinde “Ben okuyorum ya sen?” yazılı  kokartlar hediye edildi.

 Kitap okumayı özendirmek amacıyla okullara kitap seti armağan eden, hapishanelere ve Doğu ve Güneydoğu’daki öğrencilere binlerce kitap gönderen İzmir Büyükşehir Belediyesi, 3 Nisan’a kadar sürecek Kütüphane Haftası’na da yakışır bir etkinlik hazırladı. Üniversite öğrencilerinden oluşan İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Gönüllü Takımı, vapur yolculuğu sırasında kitap okuyan vatandaşlara yeni bir kitap hediye etti. Bu sürpriz yolculardan büyük beğeni topladı.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Konaklı çocuklar 23 Nisan’ı çizecek

“Ben okuyorum ya sen?”

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve üzerinde  “Ben okuyorum ya sen” yazan kokartı kitap dostlarına takan Gönüllü Takımı,  hediye kitapları da alkışlar eşliğinde verdi. Gönüllüler, Çakabey gemisinin kitap okumayı çok seven kaptanı Barış Temel’i “köşkünde” ziyaret etmeyi de unutmadı.

“Ben okuyorum ya sen?”

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kitap okumayı özendirmek amacıyla düzenlediği bu etkinliği çok beğendiklerini söyleyen kitap dostları, herkesi bol bol kitap okumaya davet etti. İzmir Büyükşehir Belediyesi gönüllü takımı, 3 Nisan’a kadar sürecek Kütüphane Haftası boyunca vapurlarda kitap okuyan vatandaşlara sürpriz kitap hediye edecek ve onları İzmir Büyükşehir Belediyesi Kütüphanesi’ne üye yapacak. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZELMAN anaokullarında Çağdaş Drama Derneği işbirliği ile çocuklarla kitap okuma aktivitesi gerçekleştirilecek.

Bu haber ilgini çekebilir ->  İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İÇİN DAYANIŞMA ZİYARETLERİ

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.