Başkan’a Mektuplu Teşekkür

Başkan’a Mektuplu Teşekkür

Buca Belediyesi’nce kutlanan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü, eğlenceli ve duygusal anlara sahne oldu. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Eren Koç isimli engelli vatandaşın kendisine yazdığı mektup ile duygulandı. Şirinyer Düğün Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte Başkan Piriştina, kendisine meydan okuyan vatandaşlarla masa tenisi oynadı.

Başkan'a Mektuplu Teşekkür

Şenlik havasında geçen etkinlikte, Eren Koç’un Başkan Piriştina’ya teşekkür mektubu herkesi duygulandırdı. Koç’un, engelliler için yaptığı çalışmalar, sorun ve taleplerine gösterdiği duyarlılık nedeniyle Başkan Piriştina’ya teşekkür ettiği mektup için Piriştina, mektubun kendisi için en anlamı mektup olduğunu, ömür boyunca saklayacağını söyledi. “Yanımızdan ayrılmayın” sözleriyle biten mektup üzerine Piriştina, kentlinin hayatından engelleri kaldırmak, engellilerin sosyal hayata katılımını sağlamak için tüm güçleriyle çalıştıklarını ifade ederek, “Sizlerin gönüllerine girmeyi başarmışız. En önemlisi de budur. Bundan sonrası sadece inşaat” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  CHP İzmir Milletvekili Kılıç: “Salgın içeride de dışarıda da yönetilemiyor”

Başkan'a Mektuplu Teşekkür

Masa masa gezip vatandaşların taleplerini dinleyip, bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Piriştina, kendisine masa tenisinde meydan okuyan engelli vatandaşlarla da raket salladı.

Başkan Levent Piriştina, coşkuyla geçen şenliğin anısına oluşturulan anı panosuna da boyaya daldırdığı elini bastı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.