Bakan Koca, Ak Partili milletvekili oğlunun düğünü için konuştu

Bakan Koca, Ak Partili milletvekili oğlunun düğünü için konuştu

AK Parti milletvekili Cemil Yaman, oğlu için 1500 kişilik nikah töreni düzenlemişti ve gelen tepkiler üzerine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya bu tören soruldu.”Herkes tedbirlere uymak zorunluluğu hissediyor olmalı” diyen Koca, “Çünkü hiç kimsenin pandemiyle mücadelede dışarıda kalmaya hakkı olamaz. Sorumluluk sahibi olan kişilerin daha çok örnek olması kanaatindeyim” dedi.

Herkesin tedbirlere uyması gerektiğini dile getiren Koca, şu sorulan soruya şu cevabı verdi: “Herkes tedbirlere uymak zorunluluğu hissediyor olmalı. Çünkü hiç kimsenin pandemiyle mücadelede dışarıda kalmaya hakkı olamaz. Özellikle sorumluluk sahibi olan kişilerin, bu milletvekili de olabilir, bürokrat da olabilir, yönetici de olabilir, daha ciddi anlamda sorumluluğun gereğini yapıyor olması gerektiğini düşünüyorum. Yani insandan insana geçen, salgını giderek daha da arttırabilecek olan mekanların, ortamların oluşturulmaması, bu noktada sorumluluk sahibi olan kişilerin daha çok örnek olması kanaatindeyim. Dolayısıyla herkesin üzerine düşen sorumluluğun gereğini yaparak bu salgınla mücadelede yer alması gerektiği kanaatindeyim.”

Bu haber ilgini çekebilir ->  Foça'da Korkunç Cinayet

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, oğlu Hüseyin Yaman’a Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde nikah adı altında 1500 davetlinin katıldığı görkemli bir düğün yaptı ve gelen tepkiler üzerine Cemil Yaman, pişman olmadığını belirterek “Uzaktan gelen misafirlerimiz olduğu için yemek ikramı da yaptık. Ben Ağrılıyım, yapmasan, ‘Bir yemek yedirmeden yolladı’ derler” ifadelerini kullanmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.