alexa sıralama

AYDIN PEHLİVAN’DAN ODA BAŞKANLARINA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

AYDIN PEHLİVAN’DAN ODA BAŞKANLARINA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

 

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, olağan genel kurulları tamamlanan odaların başkan ve yönetimlerini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Oda başkanları ve yönetimlerine başarılar dileyen Pehlivan, “Menemenimize katma değer sağlayacak, esnafımızın da işlerini artıracak çalışmaların içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Geçirdiği tedavi sonrası yeniden sahalara dönen Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, ayağının tozuyla geçtiğimiz hafta olağan genel kurulları tamamlanan Menemen Esnaflar Odası, Menemen Şoförler ve Otomobilciler Odası, Menemen Sanatkârlar Odası başkan ve yönetimlerini ziyaret etti.

Başkan Vekili Pehlivan’ın ilk durağı, güven tazeleyen Menemen Esnaflar Odası Başkanı Ziya Demir ve yönetimi oldu. Başkan Demir ve yönetimine başarılar dileyen Pehlivan, “Hepimizin görev ve amacı temsil ettiğimiz esnaflarımıza en iyi hizmeti götürmek, sorunların çözülmesine katkı sunmaktır. Birlikte üstlendiğimiz bu sorumluluğu sonuna kadar birlikte götüreceğiz. Çünkü esnaf ve sanatkârlarımız ülkemizin lokomotifidir. Bu kapsamda esnaf ve sanatkârlarımızın da ihtiyacı olan yeni bir sanayi sitesini ilçemize kazandırmak için girişimlerimiz devam ediyor” ifadelerini kullandı. Başkan Demir ise, “Esnafımızı yakından tanıyan, odalarını bilen, Menemen’i çok iyi bilen ve analiz eden Başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyorum” dedi.AYDIN PEHLİVAN’DAN ODA BAŞKANLARINA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Bu haber ilgini çekebilir -> 

Başkan Vekili Pehlivan’ın ikinci durağı ise Menemen Şoförler ve Otomobilciler Odası oldu. Olağan genel kurul sonrası yeniden seçilen Oda Başkanı Hilmi Kurtoğlu ve yönetimini tebrik eden Pehlivan, “Şoför esnafımızın isteklerini yakından takip ediyorum. Özellikle yeni garaj inşası yapılması konusunda elimizi taşın altına koyuyoruz. Yapacağımız projelerle birlikte, ilçemize katma değer sağlayacak, şoför esnafımızın işlerini artıracak çalışmaların hep içinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Başkan Kurtoğlu da, “Kıymetli Başkanımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.  Hep birlikte esnafımızın hak ve hukukunu korumaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu haber ilgini çekebilir -> 

Başkan Vekili Pehlivan daha sonra gerçekleştirdikleri genel kurulda görevi Salih Can Kahvecioğlu’ndan devralan Menemen Sanatkârlar Odası Başkanı Lütfi Tosyalı ve yönetimini ziyaret etti. Gittiği her mahalledeki esnaf ve sanatkârlara yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Pehlivan, “Hallerini hatırlarını soruyor, istişarelerde bulunuyoruz. Nihayetinde esnaf ve sanatkârların mutluluğu, ekonominin ve kentin mutluluğu demektir. Cazibesi her geçen gün artan Menemenimizi, kentin tüm dinamikleriyle birlikte geleceğe hazırlıyoruz. Tüm bu çalışmaları her zaman olduğu gibi yine birlikte gerçekleştireceğiz. Bu noktada yeni seçilen Lütfi Başkanımıza ve kıymetli yönetimini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” dedi. Başkan Tosyalı ise, “Oda olarak Birliği ve tüm sanatkârlarımızın yanındayız. Dolayısıyla Menemen’in yanındayız.  Gücümüz yettiği, dilimiz döndüğü kadarıyla, değerli Başkanımızın da destekleriyle görevimizi en iyi şekilde ifa edeceğiz” dedi.

Bu haber ilgini çekebilir -> 

KAHVECİOĞLU’NA VEFA ZİYARETİ

Başkan Vekili Pehlivan, son olarak 3 dönemdir Menemen Sanatkârlar Odası Başkanlığını büyük bir özveriyle yürüten ve gerçekleştirdikleri Genel Kurulun ardından başkanlığı devreden Salih Can Kahvecioğlu’nu iş yerinde ziyaret etti. Pehlivan, “Menemen esnafımız için yaptığınız başarılı çalışmalar dolayısıyla değerli Can ağabeyimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

AYDIN PEHLİVAN’DAN ODA BAŞKANLARINA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİAYDIN PEHLİVAN’DAN ODA BAŞKANLARINA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.