AK PARTİ VE MHP’Lİ MECLİS ÜYELERİ TARİHE GEÇTİ

AK PARTİ VE MHP’Lİ MECLİS ÜYELERİ TARİHE GEÇTİ

“TÜM GELİRLERE EVET, TÜM GİDERLERE HAYIR” DİYEREK TARİHE GEÇTİLER // Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşiminde AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri; 2021 yılı bütçe oylamasında bugüne kadar görülmemiş bir karara imza attılar. AK Parti ve MHP’li Meclis üyeleri faaliyet raporunda yer alan tüm gelirlere kabul oyu verirken, tüm giderlere ise red oyu vererek tarihe geçtiler. Böylece Efes Selçuk Belediyesi 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.
Efes Selçuk Belediyesi Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşimi çok konuşulacak bir oylamaya tanıklık etti. Faaliyet raporunda yer alan Sosyal Yardım Hizmetleri, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün giderleri, eğitim ve kültür hizmetleri, personel giderleri dahil birçok hizmet için harcanacak olan giderlere red oyu veren AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri, vergi gelirleri ve belediyenin diğer gelirleri için ise kabul oyu verdiler.
Belediye personele maaş ödemesin, belediye hiçbir iş yapmasın mantığı yaratan AK Parti ve MHP’li meclis üyelerine karşılık mecliste çoğunluğu bulunan CHP’li Meclis Üyelerinin kabul oyu ile Efes Selçuk Belediyesinin 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Bu haber ilgini çekebilir ->  Kandilli Rasathanesi: 'Yaklaşık 30-40 Kilometrelik Bir Fay Kırıldı'
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.