Başkan Karakayalı’dan öğrencilere tatil mesajı

Başkan Karakayalı’dan öğrencilere tatil mesajı
  • 14 Haziran 2019, 15:25

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, öğrencilere seslendi.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, karnelerini alan öğrencilere iyi tatiller diledi. Başkan Karakayalı açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Büyük heyecan ve umutlarla başladığımız 2018 – 2019 Eğitim-Öğretim Yılını, bugün alınan karnelerle tamamlamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Uzun bir maratonunun ardından en büyük ödül olan tatili sonuna kadar hak eden öğrencilerimizi kutluyorum.
 
Öğrencilerimiz  yoğun ve yorucu bir yılı tamamlayarak karnelerini aldılar. Karne notu ne olursa olsun çocuklarımıza yapıcı ve destekleyici bir yaklaşım göstermeli, özgüvenini zedeleyecek söz ve davranışlardan kaçınmalıyız. Gençlerimizi her dönem başarılı ve iyi eğitimli olabilmelerine imkân sağlamalı, geleceğe daha güvenli ve bilinçli bakabilmelerine olanak hazırlamalıyız.
 
Yaz tatili boyunca dinlenme imkânı bulacak olan öğrencilerimiz, dinlenmenin yanı sıra kendilerini geliştirici aktivitelerle ilgilenmeli, bol bol kitap okumalı ve eksiklerini başarısızlık olarak düşünmeden tatillerini iyi değerlendirerek önümüzdeki yılın hazırlıklarını yapmaya başlamalıdırlar.
 
 Umudumuz olan öğrencilerimizin ve onların başarısındaki en önemli pay sahibi öğretmenlerimiz ile velilerimizin Yaz Tatilini kutlar, güzel tatil geçirmelerini temenni ederim.”

Bu haber ilgini çekebilir ->  Belkahve’de ‘Kurtuluş’ buluşması

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ